Mobile menu

График работы участковых врачей отделение педиатрии на июль 2022г.

№уч

каб

Ф.И.О врача и  м/с

 

Понедельник

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

404

Зав отд

Байзахова Г.А.

8.00-17.00.

8.00.-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

404

Ст.м/с

Атекеева Б.К.

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

407/2

20уч

Вр Малдыбаева Д.С.

м/с Жайлау Н.Ж.

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

402

21уч

Вр Анабаева Д.М.

м/с Нугманова А.Т.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

402

22уч

Вр Алтаева А.О.

м/с Заетова Э

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

402а

23уч

Вр

м/с Сеитова С.П.

 

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

402а

24уч

Вр Нургельдиева Л.С.

 

С 04.07.2022г. трудовой отпуск

406

25уч

Вр.Чагатай Э.М.

м/с Сапахова Э.Е.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

407/2

26уч

Вр Алипказина А.Д

м/с Бекторе Р.С

 

12.30-17.00

12.30-17.00

08.00-12.30

08.00-12.30

17.00-20.00

406

28уч

Вр

м/с Мергенбаева К.Ж.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

408

29уч

Вр.

м/с Урдабекова А

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

408

32уч

Вр Айтжанова Л.Б.

м/с Ахимова Р.Х.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

407/1

33уч

м/с Сафарова  А

 

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

407/1

34уч

Вр

м/с Тохтахун С.С.

м/с Жакаева Т

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

407/2

35уч

Вр

м/с Досымбай А.

17.00-20.00

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

12.30-17.00

407/1

36уч

м/с Турдиева М.

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00


Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің шілде айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

1

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

2

Әжетова Г.Н

 Дәрігер лор

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

3

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 22.07.22 дейін

08.00-16.00

09.00-16.00

4

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

5

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

6

Адай М.А

Дәрігер лор

09.00-14.00

 

09.00-14.00

 

09.00-14.00

09.00-16.00

7

Өмірханқызы  Аят

Дәрігер лор

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

09.00-16.00

8

Ахтямова Р.К

 окулист         мейірбикесі

Еңбек демалысында

12.07.2022 ж дейін

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

9

Алдыбаева А.Т

эндокринолог   мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

10

Алдыбаева М.Т

невропатологмейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

11

Амреева К.С

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

12

Айтжанова Р.Е

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

13

Берденов А.А

Дәрігер хирург

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

14

Бердібаева  Г.А

Мейірбике бала невролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15

Байгел Б.Ұ

уролог мейірбикесі

08.00-16.00

11.00-18.00

18.07.22 ж бастап еңбек  демалысында

09.00-16.00

16

Бекқұрман Г.Қ

мейірбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

18

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

19

Гадымова А.К

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

20

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

21

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-20.00

22

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

23

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

24

Жақыпбек А.Қ

детский хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

25

Исхаков Ф.И

Дәрігер травматолог

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

09.00-16.00

26

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

27

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-16.00

28

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-16.00

29

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

30

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

31

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

32

Квочкина О.В

мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

33

Медведкова О.О

Дәрігер окулист

04.07.22  бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-12.00

34

Мадишева Д.И

 

 Дәрігер невропатолог

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

35

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

36

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

09.00-19.00

37

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

20.06.22 ж бастап еңбек  демалысында 15.07.22 ж  дейін

16.07.22 ж ақысыз күнде 01.09.22 ж дейін

09.00-16.00

38

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

39

Нүсипова А.М

Медбике невролога

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

40

Ортаев А.

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

41

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

42

Садыкова С.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

20.07.22 ж бастап еңбек демалысында

09.00-16.00

43

Серикбаев Б.А

Дәрігер  онколог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

44

Сарсенбаев Д.Ж

Дәрігер уролог           

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-16.00

45

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

46

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

47

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

04.07.22ж бастап еңбек демалысында Ақысыз Күнде

09.00-16.00

48

Тогузбаева Л.Н

Бала эндокрин дәрігері

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

49

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

50

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

51

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

09.00-16.00

52

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

53

Хамраева  Р.Ю

 Дәрігер офтальмолог

08.00-14.00

07.07.22 ж бастап еңбек демалысында

09.00-16.00

54

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

09.00-16.00

55

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

56

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

27.06.22 ж бастап еңбек  демалысында 18.07.22 дейін

 

08.00-16.00

09.00-16.00

57

Шымыркулова Э.Б

 хирург мейірбикесі

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00


Әйелдер кеңесінің шілде айындағы 2022ж. Кезекшілік кестесі.

Аты-жөні

Лауазымы

 

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

9.00-16.00

 

2

Шакимбек Д.Б

 

Дәрігер 1 уч

8.00-12.00   

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-16.00

3

Масимова Н.А

Дәрігер 2 уч

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

4

Мажитова А.М

Дәрігер 3 уч.

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

5

Елемесова Ш.С.

Дәрігер 4 уч.

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

 

6

Асанхан Н.Н

Дәрігер 5 уч

 С 04.07.2022г трудовой отпуск

7

 Гусенова Р.И

Дәрігер 6 уч

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

    9.00-16.00

8

Пернебаева Г.Ш

Аға акушерка

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

9

Турдиева М

Акушерка 2 уч.

 С 04.07.2022г трудовой отпуск

10

Надирбаева А.О

Акушерка 5 уч.

12.00-20.00

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

12.00-20.00

 

9.00-16.00

11

Толисбаева Б.

Акушерка 4 уч.

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

 

12

Зайдинова Ш.Р

Акушерка 6 уч.

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

 

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

 

13

Болат А.Е

Акушерка 1 уч.

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

14

Мергенбаева С

Акушерка 3 уч

12.00-20.00

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

12.00-20.00

 

9.00-16.00


Гепатологиялық орталықтың шілде айындағы жұмыс кестесі 2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Еңбек ақы мөлшері

1.       

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

1,0

2.       

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

3.       

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

0,25

4.       

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5.       

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

6.       

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

18.07.22ж.

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

7.       

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

8.       

Қоңырбаева Н.Ә

Дәрігер терапевт консультант

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,75

9.       

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

10.   

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

11.   

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

12.   

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

13.   

Исаева К.А.

Аға мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

14.   

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

15.   

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

16.   

Альжанова А.К.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

17.   

Уразалиева В.Б.

Эндоскопист  мейірбикесі

01.07.22ж.

31.07.22ж.

кезекті

еңбек

демалысы

1,0


График работы ЦСЗ№2 на июль 2022год.

№ п/п

 

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 

1

Сламова Акерке Ильяскызы

ВОП 12 уч

110

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

2

Алибаева Дина Жумагалиевна

ВОП 13 уч

422

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

3

Аманбаева Зарина Сарсенбайкызы

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

4

Сагинбекова Лида Бахтияровна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

5

Ниязова Рахилям Юсупжановна

Самост. прием

417

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

6

Амреева Фариза Нартайкызы

Врач 18 уч

107

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

7

Талип Бекзат Ерланулы

Самост. прием

417

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

8

Токаев Ришат  Марсжанович

МРП

424

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

9

Оразбек Айдана Оразбеккызы

Терапевт 40уч

107

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

10

Жексенбаева Жансая Мейрамгазыкызы

Терапевт 27 уч

420

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

11

Сабралиева Гульмира Аристановна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

12

Дарибаева Толкын Копжасаровна

Терапевт

207

9.00-14.00

9.00-14.00

9.00-14.00

9.00-14.00

9.00-14.00

 

13

Ельшибаев Азиз Бахытжанович

ВОП 16 уч

421

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 


График работы ЦСЗ№1 на июль 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.        

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

Серикбаев Нурсултан Сакенович

 Зав. Отд.

410

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Касымова Кулиза Алимжановна

ст. м\с

410

8.00-16.00

С 18.07.22.

8.00-16.00

18.07.22г.

8.00-16.00

Труд.отп.

8.00-16.00

8.00-16.00

 
   

ВОП-1уч

414

 

 

 

 

 

 
 

Турды Фаридам Ушуровна

МОП -1 уч.

417

8.00-16.00

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Абдуганиева Дильнавоз Шавкатбековна

МОП -1 уч.

414

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Қуандық Аяжан Қуандыққызы

ВОП-2уч.

414

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 
 

Хайролда Жұлдыз Саматқызы

МОП -2 уч.

Медсестра расширенного приема

415

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Суванбаева Айман Куанышевна

МОП -3 уч

421

8.00-16.00

С 18.07.22.

11.00-19.00

 по 18.07.22г

8.00-16.00

и.о. ст.мед.

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Козиева Жанар Мирзоевна

ВОП-4-уч.

420

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 
 

Хожахметова Ақмарал Асқарқызы

МОП-4уч

420

Труд. отпуск

С 01.07.22.

по 30.07.22.

 

 

 
 

Айдархан Ақмарал Дүрмаханқызы

МОП-4уч

Сам.прием

419

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Эшматова Мафтуна Улугбековна

ВОП-5уч.

110

С 01.07.22.

15.07.22.

На вызовах

 

 

 
 

Турсунова Сабира Абдрахимовна

МОП-5-уч.

Сам.прием

417

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Ермекова Молдир Ермековна

МОП-5-уч.

110

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Сексенбаева  Айгерим Маратбековна

ВОП

414

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Мухтаржанова ЗухраСадыкжановна

МОП- 6уч.

414

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Малдыбаева Лаура Жаксыбековна

ВОП -7уч.

416

8.00-14.00

С 11.07.22.

8.00-14.00

и.о. зав.отд.

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Есмахан Айғаным Сандыбайқызы

МОП-7уч.

416

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Батырхан Айдана

МОП-7-уч.

416

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Камаева Саида Сайдулламовна

МОП-8уч.

418

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Қуандықова Жанерке  Боранкуловна

ВОП 9-уч.

414

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Амангелди Айнур Галижанқызы

МОП-9уч.

Сам.прием

419

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Еркін Гүлім Фархатқызы

МОП -10-уч.

На скрининге

312

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 

Қайнаш Ақниет Тохтарбекқызы

МОП -10-уч.

412

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 

25.  Б

Бахтибаева  Гульжан Расуловна

ВОП-35-уч.

412

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Омарбек Гүлбаршын Ержанқызы

МОП -35-уч.

412

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Өтеген Айжамал Батырханқызы

ВОП-36-уч.

418

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Айтмұқаев Ернұр Сейтжанович

ВОП -38уч.

420

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 
 

Тұрлыбек Балжан Маратбекқызы

МОП -38-уч.

422

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 

Уайділда Шырайлым  Мамырхановна

Терапевт

В Ж/К,реабилитация

112

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

График работы  ЦСЗ№1 на июнь 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.        

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 
 1

Серикбаев Нурсултан Сакенович

 Зав. Отд.

410

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 2

Касымова Кулиза Алимжановна

ст. м\с

410

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 3

Турсунова Акерке Бахитжановна

ВОП-1уч

414

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 4

Турды Фаридам Ушуровна

МОП -1 уч.

417

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 5

Абдуганиева Дильнавоз Шавкатбековна

МОП -1 уч.

414

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 6

Қуандық Аяжан Қуандыққызы

ВОП-2уч.

414

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 
 7

Хайролда Жұлдыз Саматқызы

МОП -2 уч.

Медсестра расширенного приема

415

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 8

Суванбаева Айман Куанышевна

МОП -3 уч

421

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 9

Козиева Жанар Мирзоевна

ВОП-4-уч.

420

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 
 10

Хожахметова Ақмарал Асқарқызы

МОП-4уч

420

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 11

Айдархан Ақмарал Дүрмаханқызы

МОП-4уч

Сам.прием

419

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 12

Эшматова Мафтуна Улугбековна

ВОП-5уч.

110

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 13

Турсунова Сабира Абдрахимовна

МОП-5-уч.

Сам.прием

417

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 14

Ермекова Молдир Ермековна

МОП-5-уч.

110

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 15

Сексенбаева  Айгерим Маратбековна

ВОП дневной стационар

414

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 16

Мухтаржанова ЗухраСадыкжановна

МОП- 6уч.

414

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 17

Малдыбаева Лаура Жаксыбековна

ВОП -7уч.

416

9.00-17.00

9.00-17.00

9.00-17.00

9.00-17.00

9.00-17.00

 
 18

Есмахан Айғаным Сандыбайқызы

МОП-7уч.

416

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 19

Батырхан Айдана

МОП-7-уч.

416

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 20

Камаева Саида Сайдулламовна

МОП-8уч.

418

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 21

Амангелди АйнурГалижанқызы

МОП-9уч.

Сам.прием

419

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 22

Еркін Гүлім Фархатқызы

МОП -10-уч.

На скрининге

312

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 23

Қайнаш Ақниет Тохтарбекқызы

МОП -10-уч.

412

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 

24  

Бахтибаева  Гульжан Расуловна

ВОП-35-уч.

 

На вызовах

 

 

 

 

 
 25

Омарбек Гүлбаршын Ержанқызы

МОП -35-уч.

412

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
 26

Өтеген Айжамал Батырханқызы

ВОП-36-уч.

418

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 27

Айтмұқаев Ернұр Сейтжанович

ВОП -38уч.

420

На фильтре с 8.00-16.00

 
28 

Тұрлыбек Балжан Маратбекқызы

МОП -38-уч.

422

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

 
29 

Уайділда Шырайлым  Мамырхановна

Терапевт

В Ж/К,реабилитация

112

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

График работы  ЦСЗ№2 на июнь 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.        

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

1

Сламова Акерке Ильяскызы

ВОП 12 уч

412

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

2

Алибаева Дина Жумагалиевна

ВОП 13 уч

418

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

3

Аманбаева Зарина Сарсенбайкызы

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

4

Сагинбекова Лида Бахтияровна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

5

Ниязова Рахилям Юсупжановна

Самост. прием

417

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

6

Амреева Фариза Нартайкызы

Врач 18 уч

416

Трудовой отпуск  с 01.06.2022 по 01.07.2022

 

7

Талип Бекзат Ерланулы

Самост. прием

417

Трудовой отпуск  с 01.06.2022 по 01.07.2022

 

8

Токаев Ришат  Марсжанович

МРП

424

Трудовой отпуск  с 10.06.2022 по 24.06.2022

 

9

Оразбек Айдана Оразбеккызы

Терапевт 40уч

107

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

10

Жексенбаева Жансая Мейрамгазыкызы

Терапевт 27 уч

420

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

11

Сабралиева Гульмира Аристановна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

12

Дарибаева Толкын Копжасаровна

Терапевт

207

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

 




График работы гепатологического центра на март 2022г.

ФИО

Должность

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

1.

Нугманова Б.Т.

Заведующая отделением

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

2.

Аюпова В.С.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

3.

Балабек А.Н.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

4.

Муратбекова А.К.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

5.

Алдашева Ж.А.

Врач гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

6.

Ергалиева А.А.

Врач инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

7.

Қуантай Э.Қ.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

8.

Кайбуллаева Д.А.

Врач гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

9.

Калиякпарова А.С.

Врач гастроэнтеролог

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

10.

Кайсина А.А.

Врач гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

11.

Джумабаева А.Е.

Врач гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

12.

Турганбаев С.М.

Врач эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

13.

Кулиясова В.С.

Старшая медсестра

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

14.

Закирова С.Т.

Медсестра гастроэнтеролога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15.

Ткирова А.

Медсестра гастроэнтеролога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

16.

Сагымбекова Г.М.

Медсестра инфекциониста

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17.

Уразалиева В.Б.

Медсестра эндоскописта

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

18.

Исаева К.А.

Медсестра эндоскописта

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

19.

Остемирова Г.Т.

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

20.

Илахунова А.М.

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

Гепатологиялық    орталықтың   маусым  айындағы  жұмыс   кестесі   2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Еңбек ақы мөлшері

1

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

1,0

2

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

1.06.22

30.06.22

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

3

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

4

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

0,25

6

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

7

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

8

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

9

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

10

Джумабаева А.Е.

Дәрігер   гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

0,25

11

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

12

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

13

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

14

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

15

Сагымбекова Г.М.

Инфекционист   мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

16

Уразалиева В.Б.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

17

Исаева К.А.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

18

Остемирова  Г.Т.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

19

Илахунова  А.М.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

 

 

 

График работы участковых врачей отделение педиатрии на май  2022г.

Ф.И.О врача и  м/с

 

Понедельник

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

Байзахова Г.А.

8.00-17.00.

8.00.-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

Атекеева Б.К.

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

Вр Малдыбаева Д.С.

м/с Жайлау Н.Ж.

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

Вр Анабаева Д.М.

м/с Нугманова А.Т.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Алтаева А.О.

м/с Заетова Э

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр

м/с Сеитова С.П.

 

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Нургельдиева Л.С.

м/с Сафарова  А

 

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр.Чагатай Э.М.

м/с Сапахова Э.Е.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Алипказина А.Д

м/с Бекторе Р.С

 

12.30-17.00

12.30-17.00

08.00-12.30

08.00-12.30

17.00-20.00

Вр

м/с Мергенбаева К.Ж.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр.

м/с Урдабекова А

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Айтжанова Л.Б.

м/с Ахимова Р.Х.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

м/с

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

Вр

м/с Тохтахун С.С.

м/с Жакаева Т

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

Вр

м/с Досымбай А.

17.00-20.00

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

12.30-17.00

м/с Турдиева М.

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

Примечагие: Врач.Малдыбаева Д.С. на вызовах 20,22,23,24,26,28,29,33,34,

Алтаева А.О. в фильтре с 28.03.22.по 08.04.22.

Записать детей к врачу по графику по кабинетам.


Әйелдер кеңесінің  Маусым  айындағы 2022ж. Кезекшілік кестесі.

 

Аты-жөні

Лауазымы

Еңбек ақы мөлшері

 

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

1,0

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

9.00-16.00

2

Шакимбек Д.Б

Дәрігер 1 уч

1,0

8.00-12.00   

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-16.00

3

Масимова Н.А

Дәрігер 2 уч

1,0

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

4

Мажитова А.М

Дәрігер 3 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

5

Елемесова Ш.С.

Дәрігер 4 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

9.00-16.00

6

Асанхан Н.Н

Дәрігер 5 уч

1.0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

7

 Гусенова Р.И

Дәрігер 6 уч

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

9.00-16.00

8

Пернебаева Г.Ш

Аға акушерка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

9

Турдиева М

Акушерка 2 уч.

     1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

10

Надирбаева А.О

Акушерка 5 уч.

1,0

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

11

Толисбаева Б.

Акушерка 4 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

12.00-20.00

9.00-16.00

12

Зайдинова Ш.Р

Акушерка 6 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

13

Болат А.Е

Акушерка 1 уч.

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

14

Собирова К.К

Акушерка 3 уч

1.0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

15

Укибаева С.Т

Санитарка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

16

Шотиева Г

Санитарка

1.0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

 

 

 

Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің маусым айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

1

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

2

Әжетова Г.Н

Дәрігер лор

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

3

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

4

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

5

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

6

Адай М.А

Дәрігер лор

09.00-14.00

 

09.00-14.00

 

09.00-14.00

09.00-16.00

7

Ахтямова Р.К

окулист         мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

8

Алдыбаева А.Т

эндокринолог   мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

9

Алдыбаева М.Т

невропатологмейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

10

Ажмуратова Р.Ш

Фильтр мейірбикесі

30.05.22 ж. бастап

 29.06.22ж. дейін

енбек демалысында

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-18.00

11

Амреева К.С

Еден жуушы

09.05.22 ж бастап

10.06.22 ж. дейін

енбек демалысы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

12

Айтжанова Р.Е

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

13

Берденов А.А

Дәрігер хирург

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

14

Бердібаева  Г.А

Мейірбике бала невролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15

Байгел Б.Ұ

уролог мейірбикесі

08.00-16.00

11.00-18.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

09.00-16.00

16

Бекқұрман Г.Қ

мейірбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

18

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

19

Гадымова А.К

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

20

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

21

Досекенов А.Т

Дәрігер фтизиатр

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

22

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-20.00

23

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

24

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

25

Жақыпбек А.Қ

детский хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

26

Исхаков Ф.И

Дәрігер травматолог

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

09.00-16.00

27

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

28

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-16.00

29

Керімше К.Ғ

Дәрігер             бала хирургі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

09.00-16.00

30

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-16.00

31

Куттыбаев А

Дәрігер

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

32

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

33

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

34

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

35

Квочкина О.В

мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

36

Медведкова О.О

Дәрігер окулист

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

09.00-12.00

37

Мадишева Д.И

 

Дәрігер невропатолог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

38

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

23.05.22ж. бастап

06.06.22ж. дейін

енбек демалысында

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

39

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

09.00-19.00

40

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

09.00-16.00

41

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

42

Нүсипова А.М

Медбике невролога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

43

Ортаев А.

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

44

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

45

Садыкова С.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

46

Серикбаев Б.А

Дәрігер  онколог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

47

Сарсенбаев Д.Ж

Дәрігер уролог

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-16.00

48

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

49

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

50

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

51

Тогузбаева Л.Н

Бала эндокрин дәрігері

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

52

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

53

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

54

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

09.00-16.00

55

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

56

Хамраева  Р.Ю

Дәрігер офтальмолог

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

09.00-16.00

57

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

09.00-16.00

58

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

59

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

60

Шымыркулова Э.Б

хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00