Mobile menu

Список врачей в Саll-центр с 21.11.2022года по 30.11.2022г

ФИО

Телефон

Дни недели

1

Нурсадыкова М.К.

87477438260

Понедельник

2

Алтаева А.О.

87026248964

Вторник

3

Малдыбаева Д.С.

87073134903

Среда

4

Амангельді А.С.

87756512939

Четверг

5

Алипказина А.Д.

87079001616

Пятница

6

Анабаева Д.М.

87016012722

Суббота

7

Айтжанова Л.Б.

87053311273

Воскресенье


График работы участковых врачей наапрель 2021г отделение педиатрия с 01.11.22по 30.11.2022

№уч

каб

 

Ф.И.О врача и  м/с

 

Понедельник

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

404

Зав отд

Байзахова Г. А. 

08.00-16.00

08.00.-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

404

Ст.м/с

Атекеева Б. К.

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

407/2

20уч

Вр.Малдыбаева Д. С.

м/с.Жайлау Н.Ж

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

 

402

21уч

Вр. Анабаева Д. М.

м/с Оспанқұл А

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

 

402

22уч

Вр. Алтаева А. О.

м/с Шалабаева Г.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

 

402а

23уч

Вр.Абдилова А

м/с Бердібай З

14.00-20.00

 

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

402а

24уч

Вр.Нургельдиева Л. С.

 м/с Әбіке Г.

08.00-13.00

 

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

406

25уч

Вр. Нурсадыкова М. К.

м/с Сапахова Э.Е

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

407/2

26уч

 

Вр. Алипказина А. Д.

м/с Аханова Ж.

12.30-17.00

12.30-17.00

08.00-12.30

 

08.00-12.30

17.00-20.00

 

406

28уч

Вр Амангелді А. С.

м/с Мергенбаева К. Ж.

08.00-13.00

14.00-12.00

 

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

408

29уч

Вр.

м/с Вайитова Р.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

 

408

32уч

Вр. Айтжанова Л. Б.

м/с Ахимова Р. Х.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

407/1

33уч

Вр.Байзахова Г. А.

м/с Ахимова Р. Х

08.00-12.30

12.30-17:00

 

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

 

407/1

34уч

Вр .

м/с Тохтахун С. С.

17.00-20.00

 

08.00-12.30

08.00-12.30

 

12.30-17.00

17.00-20.00

 

407/2

35уч

Вр Абубакирова Ш. Ш.

м/с Утегенова Б.

17.00-20.00

 

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

12.30-17.00

 

407/1

36уч

Вр. Капанова Ж. Ж.

м/с .Турдиева М.

12.30-17.00.

 

17.00-20:00

 

12.30-17.00

17.00-20.00

 

12.30-17.00

 


График работы ЦСЗ№2 на НОЯБРЬ 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.                                   

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

1

Байымбетова А.К.

ВОП 11 уч

412

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

2

Сламова А. И.

ВОП 12 уч

9

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

3

Жаңбырбай Н.Б.

ВОП 13 уч

415

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

4

Кертаева Б.Т.

ВОП 14 уч

422

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

5

Олжатаева А.К.

ВОП 15 уч

418

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

6

Ельшибаева А.Б.

ВОП 16 уч

415

На

Вызовах

До 15.11

2022г

 

 

7

Оналбекова Д.

ВОП 17 уч

416

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

8

Амреева Ф. Н.

ВОП 18 уч

107

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

9

Бимагамбетова А. К

ВОП 19 уч

420

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

10

Шакаралиев А.А.

ВОП 40 уч

ФИЛЬТР

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

 

11

Жетибаева Ж.С.

ВОП 39 уч

112

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

12

Алибаева Д. Ж.

ВОП 39 уч

112

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

1

Оразбек А.О.

Терапевт 40уч

107А

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

13

Ниязова Р. Ю.

Сам прием 13уч

417

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

14

Аманбаева З. С.

Сам прием 14уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

15

Сабралиева Г. А.

Сам прием  16 уч

421

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

16

Сагинбекова Л.Б.

Сам прием  18 уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

17

Талип Б.Е.

Сам прием

421

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

18

Токаев Р. М.

МРП

424

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

 

 

 

 

 


График работы  ЦСЗ№1 на ноябрь 2022год.

№ п/п

Ф.И.О.

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 

 

 

 

1

Серикбаев Нурсултан Сакенович

 Зав. Отд.

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

2

Касымова Кулиза Алимжановна

ст. м\с

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

3

Аман Диляра Мамбетқызы

ВОП-1уч

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

4

Турсунова С.А

Сам.прием МОП -1 уч.

417

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

5

Вакансия

МОП -1 уч.

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

6

Хайролда Жұлдыз Саматқызы

МРП

417

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

 

7

Манибай Маржан Талғатқызы

ВОП-2-уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

8

Қайнаш Ақниет Тохтарбекқызы

МОП 2-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

9

Маханбет Акерке

МОП 2-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

10

Қасқарбек Назгүл Қайратқызы

ВОП-3-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

11

Суванбаева Айман Куанышевна

Сам.прием МОП -3 уч

421

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

12

Вакансия

 

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

13

Козиева Жанар Мирзоевна

ВОП-4-уч.

420

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

 

14

Хожахметова Ақмарал Асқарқызы

МОП-4уч

420

Отпуск

без

содержания

 

 

 

 

15

Айдархан Ақмарал Дүрмаханқызы

МОП-4уч

Сам.прием

11

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

16

Эшматова Мафтуна Улугбековна

ВОП-5уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

17

Артыкова Айгерим

МОП-5-уч.

417

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

18

Вакансия

МОП-5-уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

19

Сексенбаева Айгерим Маратбековна

ВОП

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

20

Молдапай Айгерим

МОП- 6уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

21

Нармухамбет Мақпал Талғатқызы

ВОП -7уч.

415

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

22

Есмахан Айғаным Сандыбайқызы

МОП-7уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

23

Батырхан Айдана

МОП-7-уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

24

Бейбіт Роллан Бейбітұлы

ВОП-8-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

25

Камаева Саида Сайдулламовна

МОП-8уч.

415

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

26

Калмурзаев М.Д.

МОП-8-уч.

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

27

Қуандыкова Жанерке Боранкуловна

ВОП 9-уч.

422

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

28

Турсунмухамед Г.

МОП 9-уч.

 

 

 

 

 

 

 

29

Амангелди Айнур Галижанқызы

МОП-9уч.

Сам.прием

419

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

30

Вакансия

МОП-9уч.

 

 

 

 

 

 

 

 

31

Дарханова Сабина Бекежановна

ВОП -10-уч

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

32

Еркін Гүлім Фархатқызы

МОП -10-уч.

На скрининге

312

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

33

Вакансия

МОП -10-уч.

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

34

Бахтибаева Гульжан Расуловна

ВОП -35-уч.

416

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

35

Омарбек Гүлбаршын Ержанқызы

МОП -35-уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

36

Өтеген Айжамал Батырханқызы

ВОП-36-уч.

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

37

Аутен Жазира Канатқызы

МОП -36-уч

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

 

38

Тұрсынқожа Жазира Жумашқызы

МОП -36-уч

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

39

Ермекова Молдир Ермековна

МОП -37-уч.

 

Трудовой

отпуск

 

 

 

 

 

40

Бахытова АльмираАманқызы

ВОП -38уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

41

Ислам Улпан Бахытқызы

МОП -38-уч.

312

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

42

Садыкова Айым

МОП -38-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

43

Уайділда Шырайлым  Мамырхановна

Терапевт

На вакцинации

112

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің қараша айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

1

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

2

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

3

Әжетова Г.Н

Дәрігер лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

4

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

5

Алдабергенова Н.Н

Дәрігер онколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

6

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

7

Адай М.А

Дәрігер лор

09.00-15.00

 

09.00-16.00

 

09.00-16.00

09.00-16.00

8

Ахтямова Р.К

Окулист         мейірбикесі

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

09.00-16.00

9

Алдыбаева А.Т

ЭКГ  мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

10

Алдыбаева М.Т

Невропатолог мейірбикесі

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-16.00

11

Амреева К.С

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

12

Айтжанова Р.Е

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

13

Алимжанова Ж.Н

Дәрігер кардиолог

 

10.00-17.00

10.00-17.00

10.00-16.00

 

09.00-16.00

14

Әлиев  Н. Д

Дәрігер уролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

15

Берденов А.А

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

16

Бердібаева  Г.А

Хирург Мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17

Байгел Б.Ұ

Уролог мейірбикесі

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

09.00-16.00

18

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

19

Базарбекова С.Б

Дәрігер фтизиатр

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

20

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

21

Тілеуханқызы Ж

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

22

Дәулетбай А.Д

Дәрігер пульманолог

15.00-19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

09.00-16.00

23

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

24

Давлетжанова Г.А

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

25

Дарибаева Т.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

26

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-16.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-20.00

27

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

10.00-18.00

08.00-16.00

10.00-18.00

08.00-16.00

09.00-16.00

28

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

29

Жақыпбек А.Қ

Балалар хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

09.00-16.00

30

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

31

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-15.00

 

09.00-15.00

 

09.00-15.00

09.00-16.00

32

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

08.00-12.00

08.00-12.00

09.00-16.00

33

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

34

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-16.00

35

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

36

Кошкарова М.М

Дәрігер балалар хирургі

10.00-15.00

 

 

10.00-15.00

 

 

37

Квочкина О.В

Мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

38

Мадишева Д.И

 

 Дәрігер невропатолог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-12.00

09.00-17.00

09.00-16.00

39

Махамедов Б.Т

 

Дәрігер  офтольмолога

14.30-19.00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

09.00-16.00

40

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

41

Мусоева А.М

Дәрігер  терапевт-консультант

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

42

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

 

09.00-19.00

43

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

09.00-16.00

44

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

45

Нүсипова А.М

Медбике невролога

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

46

Ортаев А.

Дәрігер хирург

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

47

Өмірханқызы А

Дәрігер лор

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

09.00-16.00

48

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

49

Сабденбеков Ч.Д

Дәрігер травматолог

08.00-16.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

 

09.00-16.00

50

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

51

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

52

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

53

Сабитова М.Ж

Терапевт мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

54

Тілеуханқызы Ж

Дәрігер функ диагностика

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

55

Тургамбаева А.Б

Дәрігері дерматолог

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

56

 

Тогузбаева Л.Н

Дәрігер эндокринолог

 

14.00-18.00

 

14.00-18.00

 

09.00-16.00

57

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

58

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

26.10.22ж

бастап

еңбек

демалысында

24.11.22ж дейін

09.00-16.00

59

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

09.00-16.00

60

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

61

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

09.00-16.00

62

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

63

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

64

Шымыркулова Э.Б

 хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00


Әйелдер кеңесінің  қараша айындағы 2022ж. Кезекшілік кестесі.

Аты-жөні

Лауазымы

Еңбек ақы мөлшері

 

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

1,0

8.30 -16.30

8.30 -16.30

8.30 -16.30

8.30 -16.30

8.30 -16.30

9.00-16.00

2

Айнабекова Ж.Т

Дәрігер 1 уч

1,0

8.00-12.00   

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-16.00

3

Масимова Н.А

Дәрігер 2 уч

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

4

Мажитова А.М

Дәрігер 3 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

5

Елемесова Ш.С.

Дәрігер 4 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

9.00-16.00

6

Асанхан Н.Н

Дәрігер 5 уч

1.0

 12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

7

Гусенова Р.И

Дәрігер 6 уч

1.0

Т/О

Т/О

Т/О

Т/О

        Т/О

Т/О

8

Пернебаева Г.Ш

Аға акушерка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

9

Турдиева М

Акушерка 2 уч.

      1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

10

Надирбаева А.О

Акушерка 5 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

11

Толисбаева Б.

Акушерка 4 уч.

1,0

Т/О

Т/О

Т/О

Т/О

        Т/О

Т/О

12

Болат А.Е

Акушерка 1 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

12.00-20.00

9.00-16.00

13

Мергенбаева С

Акушерка 3 уч

1.0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

14

Әбден С

Акушерка 6 уч

1.0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

15

Укибаева С.Т

Санитарка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

16

Шотиева Г

Санитарка

1.0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

Гепатологиялық орталықтың қараша айындағы жұмыс кестесі 2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Еңбек ақы мөлшері

1.       

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

2.       

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

3.       

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

4.       

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5.       

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

6.       

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

7.       

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

8.       

Қоңырбаева Н.Ә

Дәрігер терапевт консультант

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,75

9.       

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

10.   

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

11.   

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

1.       

Уразаев Е.А.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

2.       

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

3.       

Исаева К.А.

Аға мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

4.       

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5.       

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

1.11.2022

30.11.2022

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

6.       

Альжанова А.К.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

7.       

Төленді М.Ө

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

8.       

Остемирова  Г.Т.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

9.       

Илахунова  А.М.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

10.   

Байгабулова Г.С.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0


Список врачей в Саll-центр с 19.08.2022года по 01.09.2022г

ФИО

Телефон

Дни недели

1

Малдыбаева Д.С.

87073134903

Понедельник

2

Алтаева А.О.

87026248964

Вторник

3

Нургельдиева Л.С.

87753549058

Среда

4

Чагатай Э.М.

87085666416

Четверг

5

Жанжігітова Н.Б.

87475934946

Пятница

6

Анабаева Д.М.

87016012722

Суббота

7

Анабаева Д.М.

87016012722

Воскресенье

Список врачей в Саll-центр с 01.09.2022года по 11.09.2022г

ФИО

Телефон

Дни недели

1

Нурсадыкова М.К

87477438260

Понедельник

2

Алтаева А.О.

87026248964

Вторник

3

Нургельдиева Л.С.

87753549058

Среда

4

Чагатай Э.М.

87085666416

Четверг

5

Жанжігітова Н.Б.

87475934946

Пятница

6

Айтжанова Л.Б.

87053311273

Суббота

7

Айтжанова Л.Б.

87053311273

Воскресенье

Список врачей в Саll-центр с 01.10.2022года по 30.10.2022г

ФИО

Телефон

Дни недели

1

Нурсадыкова М.К

87477438260

Понедельник

2

Анабаева Д.М.

87016012722

Вторник

3

Нургельдиева Л.С.

87753549058

Среда

4

Амангельді А.С.

87756512939

Четверг

5

Абубакирова Ш.Ш.

87471697590

Пятница

6

Анабаева Д.М.

87016012722

Суббота

7

Айтжанова Л.Б.

87053311273

Воскресенье

Гепатологиялық орталықтың қазан айындағы жұмыс кестесі 2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Еңбек ақы мөлшері

1.        

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

2.        

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

3.        

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

4.        

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5.        

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

6.        

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

7.        

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

3.10.2022

17.10.2022

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

8.        

Қоңырбаева Н.Ә

Дәрігер терапевт консультант

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,75

9.        

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

10.    

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

11.    

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

12.    

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

13.    

Исаева К.А.

Аға мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

14.    

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

1.10.22ж

31.10.22ж

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

15.    

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

16.    

Альжанова А.К.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

17.    

Уразалиева В.Б.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

18.    

Остемирова  Г.Т.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

19.    

Илахунова  А.М.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

20.    

Байгабулова Г.С.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

Әйелдер кеңесінің  қазан  айындағы 2022ж. Кезекшілік кестесі.

Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің қазан айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Аты-жөні

Лауазымы

Еңбек ақы мөлшері

 

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

Еңбек ақы мөлшері

1

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

2

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

3

Әжетова Г.Н

 Дәрігер лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

1.0

4

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

5

Алдабергенова Н.Н

Дәрігер онколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

6

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

0.5

7

Адай М.А

Дәрігер лор

 03.10.22г. бастап  Ақысыз

кунде 16.10.22г дейін

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

0.75

8

Ахтямова Р.К

 окулист         мейірбикесі

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

09.00-16.00

1.0

9

Алдыбаева А.Т

ЭКГ  мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

1.0

10

Алдыбаева М.Т

невропатологмейірбикесі

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-16.00

1.0

11

Амреева К.С

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

12

Айтжанова Р.Е

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

13

Алимжанова Ж.Н

Дәрігер кардиолог

 

10.00-17.00

10.00-17.00

10.00-16.00

 

09.00-16.00

0.5

14

Берденов А.А

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

15

Бердібаева  Г.А

 Хирург Мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1.0

16

Байгел Б.Ұ

уролог мейірбикесі

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

08.00-19.00

09.00-16.00

            1.0

17

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

0.5

18

Базарбекова С.Б

Дәрігер фтизиатр

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

19

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1.0

20

Гадымова А.К

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

 

 

 

09.00-16.00

1.0

21

Дәулетбай А.Д

Дәрігер пульманолог

15.00-19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

09.00-16.00

0.75

22

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

            1.0                        

23

Давлетжанова Г.А

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

            1.0

24

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-16.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-20.00

0.5

25

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

10.00-18.00

08.00-16.00

10.00-18.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

26

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

27

Жақыпбек А.Қ

Балалар хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

28

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

29

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-15.00

 

09.00-15.00

 

09.00-15.00

09.00-16.00

1.0

30

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

08.00-12.00

08.00-12.00

09.00-16.00

0.5

31

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00                                                                                                                                                   

    08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0      

32

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-16.00

0.5

33

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

1.0

34

Кошкарова М.М

Дәрігер балалар хирургі

10.00-15.00

 

 

10.00-15.00

 

 

0.5

35

Квочкина О.В

мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1.0

36

Мадишева Д.И

 

 Дәрігер невропатолог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-12.00

09.00-17.00

09.00-16.00

1.0

37

Махамедов Б.Т

 

Дәрігер  офтольмолога

14.30-19.00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

09.00-16.00

1.0

38

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

39

Мусоева А.М

Дәрігер  терапевт-консультант

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

1.0

40

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

 

09.00-19.00

             0.25

41

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

09.00-16.00

0.5

42

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

1.0

43

Нүсипова А.М

Медбике невролога

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

1.0

44

Ортаев А.

Дәрігер хирург

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

1.0

45

Өмірханқызы А

Дәрігер лор

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

09.00-16.00

0.5

46

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

47

Садыкова С.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

            1.0

48

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

49

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

            1.0                                      

50

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

            1.0                                      

51

Сабитова М.Ж

Терапевт мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

            1.0

52

Тургамбаева А.Б

 Дәрігері дерматолог

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

0.5

53

Тогузбаева Л.Н

Дәрігер эндокринолог

 

14.00-18.00

 

14.00-18.00

 

09.00-16.00

0.5

54

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

55

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

0.5

56

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

09.00-16.00

1.0

57

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

 

58

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

09.00-16.00

1.0

59

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

    08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0      

60

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

61

Шымыркулова Э.Б

 хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

1.0

График работы  ЦСЗ№1 на октябрь 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.        

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 

 

 

 

1

Серикбаев Нурсултан Сакенович

 Зав. Отд.

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

2

Касымова Кулиза Алимжановна

ст. м\с

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

3

Аман Диляра Мамбетқызы

ВОП-1уч

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

4

Турсунова С.А

Сам.прием МОП -1 уч.

417

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

5

Вакансия

МОП -1 уч.

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

6

Хайролда Жұлдыз Саматқызы

МРП

417

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

 

7

Манибай Маржан Талғатқызы

ВОП-2-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

8

Қайнаш Ақниет Тохтарбекқызы

МОП 2-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

9

Маханбет Акерке

МОП 2-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

10

Қасқарбек Назгүл Қайратқызы

ВОП-3-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

11

Суванбаева Айман Куанышевна

Сам.прием МОП -3 уч

421

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

12

Вакансия

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Козиева Жанар Мирзоевна

ВОП-4-уч.

420

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

 

14

Хожахметова Ақмарал Асқарқызы

МОП-4уч

420

Отпуск

без

содержания

 

 

 

 

15

Айдархан Ақмарал Дүрмаханқызы

МОП-4уч

Сам.прием

11

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

16

Эшматова Мафтуна Улугбековна

ВОП-5уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

17

Артыкова Айгерим

МОП-5-уч.

417

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

18

Вакансия

МОП-5-уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

19

Сексенбаева Айгерим Маратбековна

ВОП

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

20

Молдапай Айгерим

МОП- 6уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

21

Нұрмухамбет Мақпал Талғатқызы

ВОП -7уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

22

Есмахан Айғаным Сандыбайқызы

МОП-7уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

23

Батырхан Айдана

МОП-7-уч.

423

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

24

Бейбіт Роллан Бейбітұлы

ВОП-8-уч.

Фильтр

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

 

25

Камаева Саида Сайдулламовна

МОП-8уч.

415

Трудовой

отпуск

 

 

 

 

 

26

Вакансия

МОП-8-уч.

 

 

 

 

 

 

 

 

27

Қуандыкова Жанерке Боранкуловна

ВОП 9-уч.

422

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

28

Амангелди Айнур Галижанқызы

МОП-9уч.

Сам.прием

419

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

29

Вакансия

МОП-9уч.

 

 

 

 

 

 

 

 

30

Дарханова Сабина Бекежановна

ВОП -10-уч

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

31

Еркін Гүлім Фархатқызы

МОП -10-уч.

На скрининге

312

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

32

Вакансия

МОП -10-уч.

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

33

Бахтибаева Гульжан Расуловна

ВОП -35-уч.

416

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

34

Омарбек Гүлбаршын Ержанқызы

МОП -35-уч.

420

Трудовой

отпуск

 

 

 

 

 

35

Өтеген Айжамал Батырханқызы

ВОП-36-уч.

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

36

Аутен Жазира Канатқызы

МОП -36-уч

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

 

37

Тұрсынқожа Жазира Жумашқызы

МОП -36-уч

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

38

Ермекова Молдир Ермековна

МОП -37-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

39

Бахытова АльмираАманқызы

ВОП -38уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

40

Ислам Улпан Бахытқызы

МОП -38-уч.

312

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

41

Садыкова Айым

МОП -38-уч.

 

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

42

Уайділда Шырайлым  Мамырхановна

Терапевт

На вакцинации

112

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 

 

График работы  ЦСЗ№2 на октябрь 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.                                   

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

1

Байымбетова А.К.

ВОП 11 уч

412

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

2

Сламова А. И.

ВОП 12 уч

9

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

3

Алибаева Д. Ж.

ВОП 13 уч

112

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

4

Кертаева Б.Т.

ВОП 14 уч

422

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

5

Олжатаева А.К.

ВОП 15 уч

418

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

6

Ельшибаева А.Б.

ВОП 16 уч

415

На

Вызовах

До 15.10

2022г

 

 

7

Оналбекова Д.

ВОП 17 уч

416

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

8

Амреева Ф. Н.

ВОП 18 уч

107

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

9

Бимагамбетова А. К

ВОП 19 уч

420

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

10

Дарибаева Т.К.

Терапевт 27

207

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

 

11

Шакаралиев А.А.

ВОП 40 уч

фильтр

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

 

12

Жетибаева Ж.С.

ВОП 39 уч

112

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

13

Оразбек А.О.

Терапевт 40уч

107А

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

14

Ниязова Р. Ю.

Сам прием 13уч

417

Тр отпуск с

15.09.22

По 15.10.22

   

 

15

Аманбаева З. С.

Сам прием 14уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

16

Сабралиева Г. А.

Сам прием  16 уч

421

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

17

Сагинбекова Л.Б.

Сам прием  18 уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

18

Талип Б.Е.

Сам прием

421

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

19

Токаев Р. М.

МРП

424

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

График работы участковых врачей отделения педиатрия с 01.10- по 31.10.2022г

№уч

каб

Ф.И.О врача и  м/с

 

Пон-к

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

404

Зав отд

Байзахова Г.А.

8.00-17.00.

8.00.-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

404

Ст.м/с

Атекеева Б.К.

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

407/2

20уч

Вр Малдыбаева Д.С.

м/с Жайлау Н.Ж.

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

402

21уч

Вр Анабаева Д.М.

м/с Оспанқұл А.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

402

22уч

Вр Алтаева А.О.(т/отпуске с 03.10.по 31.10)

м/с Шалабаева Г№

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

402а

23уч

Вр

м/с Бердібай З

 

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

402а

24уч

Вр Нургельдиева Л.С.

м/с Әбіке Г

 

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

406

25уч

Вр.Нурсадықова М.Қ

м/с Сапахова Э.Е.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

407/2

26уч

Вр Алипказина А.Д

м/с Бекторе Р.С

 

12.30-17.00

12.30-17.00

08.00-12.30

08.00-12.30

17.00-20.00

406

28уч

Вр Аманкелді А.С

м/с Мергенбаева К.Ж.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

408

29уч

Вр.

м/с Вайитова Р.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

408

32уч

Вр Айтжанова Л.Б.

м/с Ахимова Р.Х.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

407/1

33уч

м/с

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

407/1

34уч

Вр

м/с Тохтахун С.С.

м/с Утегенова Б

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

407/2

35уч

Вр Абубакирова Ш.Ш

м/с Досымбай А.

17.00-20.00

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

12.30-17.00

407/1

36уч

Вр.Капанова Ж.Ж

м/с Турдиева М.

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00


График работы участковых врачей отделения педиатрии с 01.09.22 по 30.09.2022

№уч

каб

Ф.И.О врача и  м/с

 

Пон-к

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

404

Зав. отд.

Байзахова Г.А. с

8.00-16.00.

8.00.-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

404

Ст. м/с

Атекеева Б.К.

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

407/2

20уч

Вр.Малдыбаева Д.С.

м/с.Жайлау Н.Ж

08.00-12.30  

17.00-20.00.

12.30-17.00

17.00-20.00.

08.00-12.30

 

402

21уч

Вр.

м/с Нугманова А

14.00-20.00 .

08.00-13.00

14.00-20.00.

08.00-13.00.

14.00-20.00

 

402

22уч

Вр. Алтаева А.О.

м/с Ауеспек А

08.00-13.00. 

14.00-20.00

08.00-13.00 

14.00-20.00.

08.00-13.00.

 

402а

23уч

Вр.

м/с Жакаева Т.

14.00-20..00

 

08.00-13.00.

 14.00-20..00 .

08.00-13.00.

 14.00-20.00 .

.

402а

24уч

Вр.Нургельдиева Л.С.

 м/с Әбіке Г

08.00-13.00

 

14.00-20..00 .

08.00-13.00

14.00-20..00 .

08.00-13.00.

 

406

25уч

Вр. Нурсадыкова М.К.

м/с Сапахова Э.Е

14.00-20.00 .

08.00-13.00..

14.00-20.00

08.00-13.00.

14.00-20.00

407/2

26уч

 

Вр. Алипказина А.Д.

м/с БектореР

12.30-17.00

 

12.30-17.00 ..

08.00-12.30.

 

08.00-12.30 

17.00-20.00.

406

28уч

Вр

м/с Мергенбаева К.Ж

08.00-13.00..

14.00-120.00

 

08.00-13.00

14.00-20.00 .

 

08.00-13.00

408

 

29уч

Вр

м/с Урдабекова А

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00.

08.00-13.00.

 

14.00-20.00

408

32уч

Вр. Айтжанова Л.Б.

м/с Ахимова Р.Х

08.00-13.00.

14.00-20.00.

08.00-13.00  

14.00-20.00.

08.00-13.00.

407/1

33уч

Вр.Байзахова Г.А.

м/с

08.00-12.30

12.30-17:00

 

 

17.00-20.00 .

08.00-12.30

08.00-12.30.

 

407/1

34уч

Вр .

м/с Тохтахун С.С.

17.00-20.00 

 

08.00-12.30

08.00-12.30

12.30-17.00 . 

17.00-20.00

407/2

35уч

Вр

м/с Досымбай А

17.00-20.00

08.00-12.30

17.00-20.00.

12.30-17.00.

12.30-17.00.

407/1

36уч

Вр.

м/с .Турдиева М

12.30-17.00.

17.00-20:00

 

12.30-17.00.

 

17.00-20.00

 

12.30-17.00.

 


Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің шілде айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

1

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

2

Әжетова Г.Н

 Дәрігер лор

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

3

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 22.07.22 дейін

08.00-16.00

09.00-16.00

4

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

5

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

6

Адай М.А

Дәрігер лор

09.00-14.00

 

09.00-14.00

 

09.00-14.00

09.00-16.00

7

Өмірханқызы  Аят

Дәрігер лор

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

09.00-16.00

8

Ахтямова Р.К

 окулист         мейірбикесі

Еңбек демалысында

12.07.2022 ж дейін

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

9

Алдыбаева А.Т

эндокринолог   мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

10

Алдыбаева М.Т

невропатологмейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

11

Амреева К.С

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

12

Айтжанова Р.Е

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

13

Берденов А.А

Дәрігер хирург

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

14

Бердібаева  Г.А

Мейірбике бала невролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15

Байгел Б.Ұ

уролог мейірбикесі

08.00-16.00

11.00-18.00

18.07.22 ж бастап еңбек  демалысында

09.00-16.00

16

Бекқұрман Г.Қ

мейірбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

18

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

19

Гадымова А.К

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

20

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

21

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-20.00

22

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

23

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

24

Жақыпбек А.Қ

детский хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

25

Исхаков Ф.И

Дәрігер травматолог

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

09.00-16.00

26

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

27

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-16.00

28

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

09.00-16.00

29

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

30

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-16.00

31

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

32

Квочкина О.В

мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

33

Медведкова О.О

Дәрігер окулист

04.07.22  бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-12.00

34

Мадишева Д.И

 

 Дәрігер невропатолог

04.07.22  бастап еңбек  демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

35

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

36

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

09.00-19.00

37

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

20.06.22 ж бастап еңбек  демалысында 15.07.22 ж  дейін

16.07.22 ж ақысыз күнде 01.09.22 ж дейін

09.00-16.00

38

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

39

Нүсипова А.М

Медбике невролога

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00

40

Ортаев А.

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

41

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

42

Садыкова С.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

20.07.22 ж бастап еңбек демалысында

09.00-16.00

43

Серикбаев Б.А

Дәрігер  онколог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

44

Сарсенбаев Д.Ж

Дәрігер уролог           

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-16.00

45

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

46

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

47

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

04.07.22ж бастап еңбек демалысында Ақысыз Күнде

09.00-16.00

48

Тогузбаева Л.Н

Бала эндокрин дәрігері

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-16.00

49

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-16.00

50

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

51

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

09.00-16.00

52

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

53

Хамраева  Р.Ю

 Дәрігер офтальмолог

08.00-14.00

07.07.22 ж бастап еңбек демалысында

09.00-16.00

54

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

09.00-16.00

55

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

09.00-16.00

56

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

27.06.22 ж бастап еңбек  демалысында 18.07.22 дейін

 

08.00-16.00

09.00-16.00

57

Шымыркулова Э.Б

 хирург мейірбикесі

04.07.22 бастап еңбек демалысында 04.08.22 дейін

09.00-16.00


Әйелдер кеңесінің қыркүйек айындағы 2022ж. кезекшілік кестесі.

Аты-жөні

Лауазымы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

05.09.22ж кезекті еңбек демалысы

2

Шакимбек Д.Б

 

Дәрігер 1 уч

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-16.00

3

Масимова Н.А

Дәрігер 2 уч

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

4

Мажитова А.М

Дәрігер 3 уч.

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

5

Елемесова Ш.С.

Дәрігер 4 уч.

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

 

6

Асанхан Н.Н

Дәрігер 5 уч

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

7

 Гусенова Р.И

Дәрігер 6 уч

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

8

Пернебаева Г.Ш

Аға акушерка

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

8.00-16.00

 

9.00-16.00

 

9

Турдиева М

Акушерка 2 уч.

 

12.00-20.00

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

12.00-20.00

 

9.00-16.00

 

10

Надирбаева А.О

Акушерка 5 уч.

12.00-20.00

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

12.00-20.00

 

9.00-16.00

11

Толисбаева Б.

Акушерка 4 уч.

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

8.00-16.00

 

12.00-20.00

 

12.00-20.00

 

9.00-16.00

 

12

Болат А.Е

Акушерка 1 уч.

31.08.2022ж. кезекті еңбек демалысы

13

Мергенбаева С

Акушерка 3 уч

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00


Гепатологиялық орталықтың қыркүйек айындағы жұмыс кестесі 2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

1.       

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

05.09.22ж - 19.09.22ж кезекті еңбек демалысы

2.       

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

3.       

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

22.08.2022ж - 21.09.22ж кезекті еңбек демалысы

4.       

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

5.       

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

05.09.2022ж - 20.09.22ж кезекті еңбек демалысы

6.       

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

7.       

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

8.       

Қоңырбаева Н.Ә

Дәрігер терапевт консультант

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

9.       

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.   

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

11.   

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

12.   

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

13.   

Исаева К.А.

Аға мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

14.   

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15.   

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

16.   

Альжанова А.К.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17.   

Уразалиева В.Б.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00


График работы ЦСЗ№2 на сентябрь 2022год.

№ п/п

Ф.И.О.

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

1

Байымбетова А.К.

ВОП 11 уч

412

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

2

Сламова Акерке Ильяскызы

ВОП 12 уч

9

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

3

Алибаева Дина Жумагалиевна

ВОП 13 уч

112

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

4

Кертаева Б.Т.

ВОП 14 уч

415

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

5

Олжатаева А.К.

ВОП 15 уч

416

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

6

Ельшибаева А.Б.

ВОП 16 уч

422

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

7

Оналбекова Д.

ВОП 17 уч

422

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

8

Амреева Фариза Нартайкызы

ВОП 18 уч

ФИЛЬТР

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

9

Бимагамбетова К

ВОП 19 уч

420

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

10

Дарибаева Толкын Копжасаровна

Терапевт

207

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

9.00-11.00

 

11

Шакаралиев А.А.

ВОП 34 уч

107Б

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

 

12

Жетибаева Ж.С.

ВОП 39 уч

112

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

13

Оразбек Айдана Оразбеккызы

Терапевт 40уч

107А

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

14

Жексенбаева Жансая Мейрамгазыкызы

Терапевт 27 уч

 

НА ВЫЗОВАХ

 

15

Ниязова Рахилям Юсупжановна

Сам. прием 13уч

417

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

16

Аманбаева Зарина Сарсенбайкызы

Сам. прием 14уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

17

Сабралиева Гульмира Аристановна

Сам. прием 

16 уч

421

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

18

Сагинбекова Лида Бахтияровна

Сам. прием

 18 уч

419

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

14.00-19.00

8.00-13.00

 

19

Талип Бекзат Ерланулы

Сам прием

421

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

20

Токаев Ришат  Марсжанович

МРП

424

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 


График работы ЦСЗ№1 на сентябрь 2022 год.

№ п/п

ФИО

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 
 

Серикбаев Нурсултан Сакенович

 Зав. Отд.

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Касымова Кулиза Алимжановна

ст. м\с

410

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 

Турсунова Сабира Абдрахимовна

МОП 5-уч.

Сам.прием

417

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Қуандық Аяжан Қуандық

ВОП -2-уч

107а

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

 
 

Қайнаш Ақниет Тохтарбекқызы

МОП -2-уч.

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Маханбет Ақерке Қалдыбайқызы

МОП -2-уч.

410

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Хайролда Жұлдыз Саматқызы

МРП Сам.прием

419

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 

Суванбаева Айман Куанышевна

МОП -3 уч

415

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Козиева Жанар Мирзоевна

ВОП-4-уч.

111

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 
 

Хожахметова Ақмарал Асқарқызы

МОП-4уч

111

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Айдархан Ақмарал Дүрмаханқызы

МОП-4уч

Сам.прием

11

Мобильная

группа

 

 

 

 
 

Эшматова Мафтуна Улугбековна

ВОП-5уч.

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Артықова Айгерим  Маратқызы

МОП-5-уч.

Сам.прием

412

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Сексенбаева Айгерим Маратбековна

ВОП-6уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Молдапай Айгерим Еркінқызы

МОП -6уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
   

ВОП

421

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Есмахан Айғаным Сандыбайқызы

МОП-7уч.

421

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Батырхан Айдана

МОП-7-уч.

421

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Бейбит Ролан Бейбитұлы

ВОП 8-уч.

415

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Камаева Саида Сайдулламовна

МОП-8уч.

415

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Куандыкова  Жанерке Боранкуловна

ВОП 9-уч.

422

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Амангелди АйнурГалижанқызы

МОП-9уч.

Сам.прием

419

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Еркін Гүлім Фархатқызы

МОП -10-уч.

На скрининге

312

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Бахтибаева Гульжан Расуловна

ВОП -35-уч.

фильтр

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 
 

Омарбек Гүлбаршын Ержанқызы

МОП -35-уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Өтеген Айжамал Батырханқызы

ВОП-36-уч.

418

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Ермекова Молдир Ермековна

МОП-37-уч.

414

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Бахытова Альмира Аманқызы

ВОП -38уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Ислам Улпан Бахытқызы

МОП -38-уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Садыкова Айым

МОП -38-уч.

420

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

8.00-16.00

11.00-19.00

 
 

Уайділда Шырайлым  Мамырхановна

Терапевт

на реабилитации

 

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

График работы  ЦСЗ№2 на июнь 2022год.

№ п/п

                              Ф.И.О.        

Должность

№ каб

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

 
 

1

Сламова Акерке Ильяскызы

ВОП 12 уч

412

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

2

Алибаева Дина Жумагалиевна

ВОП 13 уч

418

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

 

3

Аманбаева Зарина Сарсенбайкызы

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

4

Сагинбекова Лида Бахтияровна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

5

Ниязова Рахилям Юсупжановна

Самост. прием

417

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

 

6

Амреева Фариза Нартайкызы

Врач 18 уч

416

Трудовой отпуск  с 01.06.2022 по 01.07.2022

 

7

Талип Бекзат Ерланулы

Самост. прием

417

Трудовой отпуск  с 01.06.2022 по 01.07.2022

 

8

Токаев Ришат  Марсжанович

МРП

424

Трудовой отпуск  с 10.06.2022 по 24.06.2022

 

9

Оразбек Айдана Оразбеккызы

Терапевт 40уч

107

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

10

Жексенбаева Жансая Мейрамгазыкызы

Терапевт 27 уч

420

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

11

Сабралиева Гульмира Аристановна

Самост. прием

419

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

8.00-13.00

13.00-19.00

 

12

Дарибаева Толкын Копжасаровна

Терапевт

207

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

 




График работы гепатологического центра на март 2022г.

ФИО

Должность

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

1.

Нугманова Б.Т.

Заведующая отделением

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

2.

Аюпова В.С.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

3.

Балабек А.Н.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

4.

Муратбекова А.К.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

5.

Алдашева Ж.А.

Врач гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

6.

Ергалиева А.А.

Врач инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

7.

Қуантай Э.Қ.

Врач гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

8.

Кайбуллаева Д.А.

Врач гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

9.

Калиякпарова А.С.

Врач гастроэнтеролог

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

08.30-12.30

10.

Кайсина А.А.

Врач гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

11.

Джумабаева А.Е.

Врач гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

12.

Турганбаев С.М.

Врач эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

13.

Кулиясова В.С.

Старшая медсестра

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

14.

Закирова С.Т.

Медсестра гастроэнтеролога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

15.

Ткирова А.

Медсестра гастроэнтеролога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

16.

Сагымбекова Г.М.

Медсестра инфекциониста

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

17.

Уразалиева В.Б.

Медсестра эндоскописта

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

18.

Исаева К.А.

Медсестра эндоскописта

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

19.

Остемирова Г.Т.

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

20.

Илахунова А.М.

Еден жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

Гепатологиялық    орталықтың   маусым  айындағы  жұмыс   кестесі   2022ж.

Аты – жөні

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Еңбек ақы мөлшері

1

Нугманова Б.Т.

Бөлім  меңгерушісі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

1,0

2

Аюпова В.С.

Дәрігер   гастроэнтеролог

1.06.22

30.06.22

кезекті

еңбек

демалысы

1,0

3

Балабек  А.Н.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

4

Муратбекова А.К.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

5

Алдашева Ж.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

0,25

6

Ергалиева А.А.

Дәрігер  инфекционист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

7

Қуантай Э.Қ.

Дәрігер   гастроэнтеролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

8

Кайбуллаева  Д.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

0,25

9

Кайсина А.А.

Дәрігер   гастроэнтеролог

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

0,5

10

Джумабаева А.Е.

Дәрігер   гастроэнтеролог

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

0,25

11

Турганбаев С.М.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

12

Ердалиева Л.К.

Дәрігер   эндоскопист

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

13

Закирова  С.Т.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

14

Ткирова А.

Гастроэнтерологтың  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

15

Сагымбекова Г.М.

Инфекционист   мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

16

Уразалиева В.Б.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

17

Исаева К.А.

Эндоскопист  мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

18

Остемирова  Г.Т.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

19

Илахунова  А.М.

Еден  жуушы

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

1,0

 

 

 

График работы участковых врачей отделение педиатрии на май  2022г.

Ф.И.О врача и  м/с

 

Понедельник

Вторник

Среда

грудничковый день

Четверг

Пятница

Байзахова Г.А.

8.00-17.00.

8.00.-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

Атекеева Б.К.

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

8.00-17.00

Вр Малдыбаева Д.С.

м/с Жайлау Н.Ж.

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

Вр Анабаева Д.М.

м/с Нугманова А.Т.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Алтаева А.О.

м/с Заетова Э

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр

м/с Сеитова С.П.

 

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Нургельдиева Л.С.

м/с Сафарова  А

 

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр.Чагатай Э.М.

м/с Сапахова Э.Е.

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Алипказина А.Д

м/с Бекторе Р.С

 

12.30-17.00

12.30-17.00

08.00-12.30

08.00-12.30

17.00-20.00

Вр

м/с Мергенбаева К.Ж.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

Вр.

м/с Урдабекова А

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

Вр Айтжанова Л.Б.

м/с Ахимова Р.Х.

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

14.00-20.00

08.00-13.00

м/с

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

Вр

м/с Тохтахун С.С.

м/с Жакаева Т

17.00-20.00

08.00-12.30

08.00-12.30

12.30-17.00

17.00-20.00

Вр

м/с Досымбай А.

17.00-20.00

08.00-12.30

17.00-20.00

12.30-17.00

12.30-17.00

м/с Турдиева М.

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

17.00-20.00

12.30-17.00

Примечагие: Врач.Малдыбаева Д.С. на вызовах 20,22,23,24,26,28,29,33,34,

Алтаева А.О. в фильтре с 28.03.22.по 08.04.22.

Записать детей к врачу по графику по кабинетам.


Әйелдер кеңесінің  Маусым  айындағы 2022ж. Кезекшілік кестесі.

 

Аты-жөні

Лауазымы

Еңбек ақы мөлшері

 

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

кесте бойынша

1

Авкубаева Г.А.

Бөлім меңгерушісі

1,0

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

8.30-16.30

9.00-16.00

2

Шакимбек Д.Б

Дәрігер 1 уч

1,0

8.00-12.00   

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-16.00

3

Масимова Н.А

Дәрігер 2 уч

1,0

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

4

Мажитова А.М

Дәрігер 3 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

5

Елемесова Ш.С.

Дәрігер 4 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

9.00-16.00

6

Асанхан Н.Н

Дәрігер 5 уч

1.0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

7

 Гусенова Р.И

Дәрігер 6 уч

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

9.00-16.00

8

Пернебаева Г.Ш

Аға акушерка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

9

Турдиева М

Акушерка 2 уч.

     1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

10

Надирбаева А.О

Акушерка 5 уч.

1,0

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

т/о

11

Толисбаева Б.

Акушерка 4 уч.

1,0

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

12.00-20.00

9.00-16.00

12

Зайдинова Ш.Р

Акушерка 6 уч.

1,0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

13

Болат А.Е

Акушерка 1 уч.

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

14

Собирова К.К

Акушерка 3 уч

1.0

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

8.00-16.00

12.00-20.00

9.00-16.00

15

Укибаева С.Т

Санитарка

1,0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

16

Шотиева Г

Санитарка

1.0

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

< hr >

Мамандандырылған көмек көрсету бөлімшесінің қыркүйек айындағы жұмыс кестесі 2022 ж

Ф.И.О

Лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

1.       

 Амирбаев М.К

Бөлім меңгерушісі

05.09.22ж бастап еңбек  демалысында 04.10.22ж  дейін

 

2.       

Әжетова Г.Н

Дәрігер лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

3.       

Аубакирова Ш

Дәрігер хирург

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

4.       

Авкубаева Г.А

Дәрігер гинеколог

05.09.22ж бастап еңбек демалысында 04.10.22ж дейін

 

5.       

Алтай М.М

Дәрігер ангиохирург

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

6.       

Адай М.А

Дәрігер лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

7.       

Ахтямова Р.К

окулист         мейірбикесі

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

11.00-19.00

 

8.       

Алдыбаева А.Т

эндокринолог   мейірбикесі

15.08.22ж бастап  еңбек демалысында 14.09.22ж

09.00-16.00

 

9.       

Алдыбаева М.Т

невропатологмейірбикесі

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

 

10.   

Алимжанова Ж.Н

Дәрігер кардиолог

 

10.00-17.00

10.00-17.00

10.00-16.00

 

 

11.   

Берденов А.А

Дәрігер хирург

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

 

12.   

Бердібаева  Г.А

Мейірбике бала невролог

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

13.   

Байгел Б.Ұ

уролог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

14.   

Бадуова Ж.Д

Мейірбике бала фтизиатры

14.09.22ж дейін  еңбек демалысында

09.00-13.00

09.00-13.00

 

15.   

Вжданова М.В

онколог

мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

16.   

Гадымова А.К

Дәрігер ЭКГ

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

17.   

Дәулетбай А.Д

Дәрігер пульманолог

15.00-19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

15.00–19.00

 

18.   

Досанова К.М

Аға медбике

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

19.   

Ерназаров Н.М

Дәрігер травматолог

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-16.00

16.00-20.00

16.00-20.00

 

20.   

Елшибаева А.С

Хирург мейірбикесі

08.00-16.00

05.09.22ж бастап еңбек демалысы 04.10.22ж дейін

 

21.   

Жолдасова Ж.Т

эндокринолог мейірбикесі

01.09.22ж. бастап еңбек демалысы 01.10.22ж дейін

 

22.   

Жақыпбек А.Қ

Балалар хирург         мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

23.   

Исхаков Ф.И

Дәрігер травматолог

01.08.22ж 02.09.22ж бастап  ақысыз күнде

13.00-16.00

13.00-16.00

 

24.   

Иникеева А.Б

Дәрігер маммолог

05.09.22ж бастап 16.09.22ж дейін еңбекке жарамсыз қағазда

08.00-16.00

08.00-16.00

 

25.   

Куламетова Л.А

Дәрігер эндокриниолог

09.00-15.00

 

09.00-15.00

 

09.00-15.00

 

26.   

Кусманова М.А

Дәрігер невролог

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

08.00-12.00

08.00-12.00

 

27.   

Кубеева Л.А

 

Дәрігер күндізгі бөлім

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

28.   

Кастықбаева Л.В

Дәрігер бала фтизиатр

14.09.22ж дейін еңбек демалысы

09.00-13.00

09.00-13.00

 

29.   

Кадырбекова Ж.К

Дәрігер терапевт

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

30.   

Кошкарова М.М

Дәрігер балалар хирургі

10.00-15.00

 

 

10.00-15.00

 

 

31.   

Квочкина О.В

мейірбике

08.00-16.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

32.   

Мадишева Д.И

 

Дәрігер невропатолог

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-12.00

09.00-17.00

 

33.   

Махамедов Бекзод

Тахиржанович

Дәрігер  офтольмолога

14.30-19.00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

14.30-19:00

 

34.   

Марипова А.К

Мейірбике офтольмолога

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

35.   

Нұржан Р.М

Дәрігер уролог

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

 

36.   

Ногаева М.Г

Дәрігер терапевт

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

37.   

Новиков С.А

Дәрігер невропатолог

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

38.   

Нүсипова А.М

Медбике невролога

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

39.   

Ортаев А.

Дәрігер хирург

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

40.   

Өмірханқызы А

Дәрігер лор

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

 

 

41.   

Омарбекова Г.А

Лор мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

42.   

Садыкова С.К

Дәрігер терапевт

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

43.   

Сарсенбаев Д.Ж

Дәрігер уролог

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

 

44.   

Сулейманкулова Ж.О

фтизиатр мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

45.   

Сунгатова Ж.С

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-17.00

09.00-17.00

 

46.   

Сайболатова Ж.Д

Медбике лор

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

 

47.   

Тургамбаева А.Б

Дәрігері дерматолог

01.09.22ж бастап ақысыз күнде 20.09.22ж  дейін

14.00-18.00

14.00-18.00

 

48.   

Тогузбаева Л.Н

Дәрігер эндокринолог

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

49.   

Тілен  М. Қ

бала невролог мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

50.   

Таженова М.Б.

Невролог мейірбикесі

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

51.   

Умарова А.С

Кардиолог мейірбикесі

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

 

52.   

Уалиева З.Е

күндізгі бөлім мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

53.   

Хериз С.В.

травматолог

мейірбикесі

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

08.00-16.00

11.00-19.00

 

54.   

Шадиева  Г.Е

 

Дәрігер бала невропатологі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

55.   

Шариппаева Р.Г.

ЭКГ мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

56.   

Шымыркулова Э.Б

хирург мейірбикесі

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00